přátelství???

25. prosince 2007 v 23:49 | Janyka |  moje...úvahy? atd...
Co je to vlastně přátelství?? a kdo je tvůj opravdový přítel? je přítel člověk,který tě má opravdu rád? nebo jen někdo,pro koho tu jsi ,jen aby se pobavil a kdyžt u není zrovna někdo jiný na zábavu? nevím. ale pokud,máme své přátele rádi a vážíte si jich,tak byste jim to měli dávat dostatečně najevo. ale nezapomínejte přitom,že tu jsou i ti lidé,ktreré milujetem, a to jsou vaši partneři. láska a přátelství jsou podle mě,dvě věci,které se nedají srovnávat a měli by byýt přibližně na stejné urovni. protože,když se rozejdete s přítelem jsou tu pro vás PRAVÝ přátelé,kteří vás podží a řeknou pár milých slov a naopak,pokud se s vámi z čisa jasna ,nebo z nějakého důvodu přetstane bavit kamarád,je tu pro vás váš partner,ktrerý vás obejme,potěší a řekne milá slova.
avšak,je bohužel pravdou,to co mi řekl můj přítel, "Vztah nemusí vydržet navždy,pravé přátelství ano" já jen dodávám,že to přátelství musí být vážně jako z ryzího kovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slayeress Slayeress | Web | 27. ledna 2008 v 9:18 | Reagovat

No. . zajímavá úvaha :) I když znám pár případů kdy přátelství skončilo a láska trvá dál ;) Takže s tímhle musí bejt člověk fakt opatrnej :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama