moc pěkné:-)

2. června 2008 v 22:28 | Janyka |  moje...úvahy? atd...
= Na tomto světe je minimálně pět lidí, kteří tě milují tolik, že by pro tebe zemřeli.

= Je minimálně 15 lidi, kteří tě doopravdy milují.= Jediným důvodem pro to, že tě někdo nenávidí, je proto, že chce být jako ty.= Tvůj úsměv přináší radost i těm, kteří tě nemaji v lásce.= Každý večer na tebe někdo mysli, než jde spát.


= Pro někoho znamenáš celý svět.= Někdo by neměl pro co žít, kdyby tě nebylo.= Jsi zvláštní a jedičný(á).

= Někdo, jehož existenci ignoruješ, tě miluje.
= I ta největší hloupost, kterou uděláš, slouží k něčemu dobrému.


= Když si myslíš, že se k tobě všichni otáčí zády, dobře se rozhlédni: jsi to hlavně ty, kdo se otáčí zády k ostatním!!!!= Když si myslíš, že nemáš štěstí, když nemáš to, co chceš, tak to mít (také) nebudeš. Když (to budeš chtít), tak toho pravděpodobně dřív či později dosáhneš.
= Vzpomínej na komplimenty, které dostáváš a zapomeň na ošklivé poznámky.


= Vždy lidem říkej, co k nim cítíš, bude Ti lépe, když to budou vědět.= Nikdo si nezaslouží tvé slzy či pláč a ten kdo si je zaslouží, tě nikdy nerozpláče.= Pokud máš nejlepšího přítele, udělej si čas na to mu říct, co pro tebe znamená.= Pošli tento dopis všem lidem, kterých si ceníš, včetně osoby, která ti ho poslala. Pokud to uděláš, rozzáříš něčí den a možná změníš jeho pohled na svět k lepšímu.= Říká se, že trv
áminutu všimnout si někoho zvláštního, potřebuješ hodinu, aby sis ho vážil, den k tomu, abys ho miloval, ale potřebuješ celý život na to, abys na něj zapomněl.


= Pošli tuto myšlenku osobám, na které nikdy nezapomeneš. Je to jen krátká zpráva,díky které budou vědět, že na ně nikdy nezapomeneš. Když to nepošleš dál, znamená to, že velmi spěcháš a zapomněl jsi na své přátele. Zastav se na chvíli a udělej si čas na to "žít". Tak na co čekáš? Pošli toto všem, kteří jsou pro tebe důležití, a buď si jistý(á), že ONI na tebe nikdy nezapomenou.

= Nikdy neopouštěj někoho, koho miluješ, pro někoho, kdo se Ti líbí, protože ten, kdo se Ti líbí, tě opustí pro toho, koho miluje. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká barva je tvoje neobíbnější?

Černá 25% (7)
Červenáí 3.6% (1)
Černá a červená 17.9% (5)
Modrá 14.3% (4)
Zelená 10.7% (3)
Růžová 28.6% (8)

Komentáře

1 Hakito Hakito | Web | 27. prosince 2009 v 17:44 | Reagovat

Nádherné myšlenky, bohužel se s některými neztotožňuji...:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama