Plešás,Plesám,Plesáme

21. února 2010 v 14:14 | Janyka |  jedna bába povídala...
Páááni!

tak takhle nabitý týden
jsem zas dlouho neměla
xD

Od středy jsem jela asi na 150% takže vytíýení absolutní! Ve čtvrtek,jsem se dozěděla,že v pátek musím na tanečky,kvuli soutěži,která je za 14 dní,tak abych to s dětma nacbičila. *uchh* Takže můj pátek vypadl asi tak,že jsem ráno vstávala asi ve 4 abych se naučila psychologii,pak jsem jela do školy,kde jsem měla peer program,po hodině jsem běžela do grandu,kde jsem pomáhala s přípravou plesu. Odpoledne šup do Domova,tam dvě hodiny tančit tak,aby se to dalo předvést na soutěži.


>>> Mám užasně šikovné děti!! =) dokázali to nacvičit dokocne ani moc nezlobily. Mám z nich radost. Jsou to zlatíčka! :) teď mi dělá starost to,že musím udělat hudbu a kostýmy. Ale tak,to je můj problém a věřím,že to zmáknu<<<Pak nastarovat vmotorové koště a šup na ples.
V 17:20 jsem byla ještě v DD a v 18:00 jsem měla být na plese. Nechápu,jak jsme to stihli :)
S tím,že jsem se musela upravit
- teda minimálně se převéct do šatů XD

Většinu plesu jsem proseděla u lísků XD bylo to... drobet náročné,ale dalo se XD sic jsem byla naštvaná,ale první dva panáky to urovnaly do pohody :-) pak jsem si to vážně užila XD :-) Byla tam spousta známých lidí =) a bylo to velmi fajn a příjemné =)

následná cesta domů,byla poněkud emmm ... problémovější XD

Nebudu to tu všechno rozepisovat,každopádně jsme zapadli a do 4 do rána jsme to auto vyhrabávali.Takže maloučko náročnejší. Ale zase máem zážitek na hodně dlouho.Dnes mě čeká uklid a tak nějak ze sebe udělat tvora lidoidního. A taky tu na mě číhá oměrně dost učení =( tak se mějšte famfárově,já se loučím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama