jedna opožděná

21. dubna 2010 v 19:02 | Janyka

FOTO: V Grandu se konal další ročník Slánského tančení

Slaný - DDM Ostrov uspořádal v sobotu 28. března ve slánském Grandu druhý ročník amatérské taneční soutěže s názvem Slánské tančení. V minulém roce bylo vystoupení kolem čtyřiceti, rok letošní ho dvojnásobně přeskočil, když se počet zastavil na čísle 91. Tančilo se od rána až do podvečerních hodin a stejně jako loni dorazily nejen místní taneční skupiny, ale také například z Havlíčkova Brodu a Děčína. Atmosféra byla velice pohodová. Podívejte se na fotogalerii.
Autor:
Redakce


reklama
0×video 0×audio 46×foto0×komentářů 29.3.2009 14:15 aktualizováno 29.3.2009 16:09
Slánské tančení 2009
Soutěž na celorepublikové úrovni byla určená všem neprofesionálním kroužkům, skupinám i školským zařízením mimo tanečních škol. Zúčastnilo se na osm stovek soutěžících v devadesáti vystoupeních. Od 9 do 16 hodin ve svých tanečních vstupech předváděli děvčata i kluci moderní tance, disko, country, step, až po společenské tance a v současné době velmi oblíbené břišní tance.
"Moc se nám ve Slaném líbilo. Trochu jsme se bály, ale dobře to dopadlo," uvedla děvčata z Dětského domova Ledce, která předvedla taneční kreace s názvem Tisíc a jedna noc.
Velké poděkování ze strany soutěžících patří pracovnicím DDM Ostrov Slaný, které tuto náročnou akci připravily. A jak uvádí samotní pořadatelé ze střediska volného času Ostrov - cílem Slánského tančení 2009 bylo se sejít, společně si zatančit a předat si zkušenosti. Nejde jen o výkon, ale o radost z pohybu a přátelské soutěžení.

3


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama